| Crisstinayy12 a întrebat:

Cum ies dintr-un clan pe Clash Royale

Răspuns Câştigător
| PereteanuConstantinescu a răspuns:

Te duci la clan si leave

7 răspunsuri:
| SatanelDeLaVaradia a răspuns:

Stergi jocu

| Madness345 a răspuns:

Deci, dai pe chatul clanului, dupa dai pe semnul exclamarii incadrat intr.un patratel albastru in drept cu numele clanului, apoi iti arata membrii... descrierea clanului etc, tu dai in dreapta unde scrie "leave". Si cam asta a fost tot. sper ca te.am ajutat

| MarcelGigelCanal a răspuns:

K-admin-call admin- id 12312341234123412343124124879210490-3479148129048 e cheater

| Bogdan_Patrick_1994 a răspuns:

Apesi pe semnul de i si dai leave

| Bogdan_Patrick_1994 a răspuns:

Apesi pe i si dai leave clan

| Gheorghe_Roby_1996 a răspuns:

Te bagi la clan apeși pe informații și dai exit

| Gore990 a răspuns:

Tsunami Romania clan deschis cu sponsor! Căutam jucatori activi! Premii pe merit! Fii un tsunami! Clanul s-a deschis de la arena 3 haideți sa muncim și sa ne facem cunoscuți!