| chocolate27 a întrebat:

Cum imi aflu nr de telefon Vodafone?happy

43 răspunsuri:
| cosmyn_1630 a răspuns:

Pai *120# dai 1 suna-ma apoi 1 sunama natianal dupa care scrii un nr de oringi la care trimiti meajul si ezi ce nr de tel ai

| Shi_Atat_Senty_1997 a răspuns:

Cum îmi aflu nr de telefon Vodafone

| Boyca_Cosmin_1997 a răspuns:

Nu îmi pot afla numarul

| Rogoza_Angela_1970 a răspuns:

Cum pot sami aflu nm personal Vodafone

| Semenescu_Daniela_1905 a răspuns:

Cum apelez rel clienti din international?

| Demonu_Rip_1999 a răspuns:

Numarul poate fii aflat asa steluta sase opusase diez bag mana in foc ca asa e salut rip pentru voi.

| Coisin_Marius_1991 a răspuns:

Chiar e aiurea sa nu existe la Vodafone un nr.la care sa apelezi pentru ati afla nr de tel pe care il ai...

| mateiadi18 a răspuns:

*686#

| Raileanu_Janeta_1971 a răspuns:

Am un abonament de internet si as vrea sa aflu numarul abonamentului.