| waXonwaXoff a întrebat:

Cum imi instalez camera web, adica am conectat cablul iar acum unde trebuie sa ma duc sa o instalez sa apara in "my computer"

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga CD-ul cu drivere in unitate si iti apare o interfata. Alegi de acolo install drievers.

| romanionu a răspuns:

Iti trebuie CD-de instal
Si ii faci la ala setupul :p

Abh
| Abh a răspuns:

Oricum, camera web nu cred ca iti apare in my computer din moment ce nu e mediu de stocare.

| 334499 a răspuns:

Mai intai instalezi driverul de pe cd-ul original
apoi restart
apoi bagi camerawinking

| liliana83 a răspuns:

Ai cd-ul de la cam, il bagi in pc, mergi la resursele pc-ului si deschizi pagina unde iti arata ca ai cd-ul. apasa pe instala driver asteapta iar dupa ce la-i instalat driverul faci reaviezi pc-ul. salveaza ce ai instalat pe desktop chiar daca il gasesti in panelo di control. si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai un cd la camera. Baga cd-ul si instaleaza programul scoate camera si bag-o inapoi si daca nu merge dai un restart si sigur merge. Sper ca te-am ajutat. Pawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu as vrea sa aflu dar celelelte raspunsuri nu sunt folositoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate, exprimati-va si voi mai clar ca nu se intelegen nimic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu cum sa o instalez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da arata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta vreau si eu sa aflu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instalezi cd driver-ul

| Clara20 a răspuns:

Ce este interfata?

| Matei_Eduard_1990 a răspuns:

Salut am si eu o camera web si nu am cd-ul cu drive-rele la ea...ce pot sa fac ca sa o instalez?

| Anghelescu_Ion_1952 a răspuns:

Nu am cd de instalare.