| sev a întrebat:

Cum imi schimb tema la facebook?

Răspuns Câştigător
| Dăă a răspuns:

Poti sa o schimbi doar daca ai firefox happy pai e langa chat o chestie de unde poti sa schimbi tema tongue bafta!

19 răspunsuri:
| lolita_2380 a răspuns:

Tema la facebook nu este ca si la hi5, ei doresc altceva (sa comunicati, sa aveti poze, sa comentati etc.)
Altfel toata umea ar avea colorat fundalul in toate culorile, asa ca nu se poatehappy

| Stefy2011 a răspuns:

Nu Potihee hee Facebook`ul Nu Este Ca Hi5`ul El N.are Teme`happy

| Ceapone66 a răspuns:

Facebook nu e Hi5. Nu poti schimba tema!

| ΔH a răspuns:

Nu poti.
Facebook nu e la fel ca prostia aia de hi5 unde toti cocalarii isi pun tot felul de briz-briz-uri, si toate pitipoancele-si pun papusi cu stelute sclipind.

| Alexutza_7910 a răspuns:

Facebook-ul nu are teme nu poti schimba ramane fundalul albkiss

| Ðida a răspuns:

Salut. Imi pare rau, dar tema de la facebook nu o poti schimba. E diferit de hi5. In schimb poti face alte lucruri interesante. >big grin

| micutsa19 a răspuns:

Ba se poate schimba tema si la facebook intra aici
https://sites.google.com/......pentru-hi5 la sectiunea PT FACEBOOK
BAFTAhappy

| Spartanul_George_1984 a răspuns (pentru Alexutza_7910):

Nu este adevarat. prietena mea si l.a facut roz de pe leptopul meu si acum imi apare si al meu la fel

| Deea_ANDREEA_1999 a răspuns (pentru Dăă):

Ce este langa chat?

| Deea_ANDREEA_1999 a răspuns (pentru Dăă):

Ce chestie?big grin

| Nurofennn a răspuns:

Pai, poti sa schimbi aceea poza cand te loghezi sa pui o poza cu tine sau... Daca asta vrei scrii pe google "Fb refresh" si dai la prima varianta, mult succes:*

Alte răspunsuri
| roxana_9778 a răspuns:

Ba se poate eu mi-am schimbat-o.

| Si_Atat_Florin_1992 a răspuns:

Procedati ca : 31957319. V-a explicat el totul cum sa faceti. Chestia e ca trebuie sa folositi Google Chrome. Eu am reusit sa imi schimb tema la facebook. Bafta

| Si_Atat_Florin_1992 a răspuns (pentru 31957319):

Salut. Am urmat pasii tai si mi-a mers. Problema e ca am vrut sa imi schimb tema si de fapt mi-a pus o tema peste alta. si acum arata ca dracullaughing. cum pot sa le sterg?

| Koko_Koko_2000 a răspuns:

Nu merge sa schimbi tema big grin

| Robu_Alexia_1995 a răspuns (pentru 31957319):

Unde caut extensia stylilst? PE google chrome? Sau pe https://chrome.google.com/extensions?