| MCRgurl a întrebat:

Cum pot afla codul paginii mele de facebook? Am o pagina si am nevoie de codul ei? De unde pot sa il iau?

2 răspunsuri:
| val31989 a răspuns:

Sus la link'. uita-te la ultimele cifre. Copiaza-le si pune asa @+[cifrele:0]
Sper ca te-am ajutat! :* Bafta!

| stroedaniel13 a răspuns:

Te duci la pagina ta. Sus la bara o sa ai un link ( site-ul paginii tale ), in link ai mai multe numere, le copiezi si scrii @[...:0] ( unde "..." sunt numerele de la link ), sa nu uiti dupa ce scrii numerele trebuie sa scrii si ":0"