| slowswag a întrebat:

Am o pagina pe facebook si nu stiu cum pot afla codul paginii. Ma puteti ajuta? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| xAimeee a răspuns:

Atunci când te aflii pe paina respectivă uită-te la link-ul de sus..acolo se află un număr mai lung, acela este codul paginii. apropo după ce îl aflii dămi-l şi mie să îţi dau likehappy

3 răspunsuri:
| slowswag explică:

Pai,nu este niciun numar

| slowswag explică:

Http://www.facebook.com/loveSAPHAlove?ref=hl
uite aici linkul, dar nu apare niciun numar :(

| xcostelx a răspuns:

Atunci când te aflii pe paina respectivă uită-te la link-ul de sus..acolo se află un număr mai lung, acela este codul paginii. apropo după ce îl aflii dămi-l şi mie să îţi dau like