| cristi_1959 a întrebat:

Cum pot juca si eu fifa in retea.imi puteti explica mai pe larg va rog frumos

12 răspunsuri:
| vlad93fcv a răspuns:

Pai e foarte simplu. intrii in joc la Game Modes -> Multiplayer -> Direct ip. de aici e si mai simplu. daca doresti sa joci pe terenul tau. adica sa fi gazda (host) ii dai ip-ul ce iti apare in stanga sus si. celui cu care vrei sa joci si dupa ce il va baga el va da connect si tu HOST... iar daca vrei sa joci "in deplasare" scrii ip-ul adversarului... in optiunea NEW. scrii numele adversarului. ip lui si dai CONNECT si el host. si asta e toata treaba. daca nu te.ai lamurit da. mi pm cu id tauwinking. take care!

| Skylerx a răspuns:

Pai chiar daca sunt fata, ma uit cum se joaca fratemiu pe fotbal, si am invatat si eu. Depinde ce joc fifa (fotbal) e. El joaca,, Fifa online 2''. Dar tu?

| razvan16 a răspuns:

Multyplayer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca e foarte handicapat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu joci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leagate cu ceilalti jucatori

| catalin_4665 a răspuns:

Vreau si eu sa joc
fifa 2010

| Tibi23232 a răspuns:

Vezi aici cum sa joci fifa 07 in retea: http://xux.ro/cum-sa-joci-fifa-in-retea/

| Goron_Dan_Vlad_1997 a răspuns:

Nu stiu ca si eu in cerc

| Bhää_Ø_VaLi_1999 a răspuns (pentru vlad93fcv):

Pai asa fac si eu dar nu merge.
ce ii fac?