| paulmircea2000 a întrebat:

Cum pot sa adaug prieten la Microsoft! ca am facut o greseal si am bagat data mea de nastere si am sub 18 ani la telefonul Nokia lumia 520? si nu imi da voie sa descarc aplicatii? ajutati-ma va rog dau funda! orce

Răspuns Câştigător
| gabiciuca a răspuns:

Sall, poti intra in setari - phone -unde apare restart, de acolo il poti reatarta si ti se sterge totul iar telefonul este gol, ca din fabrieca, dupa aceea creezi un cont nou in care pui varsta peste 18 ani, poti incerca eu asa am facut si a mers

2 răspunsuri:
| paulmircea2000 explică (pentru gabiciuca):

Multumesc!

| Niculescu_Claudiu_1999_XExN a răspuns:

Formateaza telefonul. ceva de genul am avut si eu