| Acidclorhidric a întrebat:

Cum pot sa scriu mai diferit pe hi5?[cOlOrat, alt tip de scris.etc.]
Exista si cOduri pentru a scrie tot timpul cum vreau(pe hi5)? Ofer fundita pentru cel mai bun raspuns!:X

Răspuns Câştigător
| Alexa_8596 a răspuns:

Http://www.pimp-my-profile.com/htmledit/

scrii textul, il editezi(font, colour, font type), dai click pe "generate html", copiezi codul in rubrica unde scrii commenturi, si gata:D daca ai ceva nelamuriri, scrie-mi;) sau daca nu merge incearca aici Intra pe www.useful.ro. acolo gasesi emoticoane pentru hi5 si scris colorat! avatare pentru messenger, etc

Funda:x?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La "o" ti se activeaza tasta Caps Lock automat? thinking

| ELD a răspuns:

Messletters.com incearca aicihappy