| Live.Laugh.Love a întrebat:

cum pot da comuri colorate, sa scriu la "about me" colorat? depre hi5 vorbesc. am incercat sa fac asa #F76CGG sa zicem ca e un cod [l-am inventat acu' ca sa dau un ex] dar cu niste coduri existente tot negru scrie >>. cum sa fac sa scrie colorat? detalii
funda la the bestwinking

Răspuns Câştigător
| Zambete89 a răspuns:

Saluut! big grin

Uite aşa
Poţi să scrii in loc de "FF3GG" altă culoare in lb engleză: blue, yellow, gray etc.
Paa wave

10 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Hei big grin
Buna...
Hai sa iti spun tongue
Ese foarte simplu trebuie sa pui < center > dar fara spatiile pe care le-am lasat
ala il pui ca sa scrii pe centru big grin
pui ceva de exempplul Aici scrii ce vrei si asa poti lasa un com colorat
Dar eu am pus acele stelutse pentru ca nu mergea altfel, tu cand o sa lasi comentariul sau o sa pui la about me acolo va trebui sa stergi stelutele. big grin
dar poti sa pui orice culoare vrei tu
si daca vrei vreo nuanta ceva.
poti cauta pe net
codurile culorilorbig grin
Si bagi codul culorii thinking
si o sa mearga eu asa fac.
Enjoy `! >; d

| Iuliaana a răspuns:

Ai aici codul pentru a scrie comm colorate la hi5 http://lumea-mea.clubme.net/......5-t202.htm
la about me nu cred ca se poate dar incearca codul si la about me poate functioneaza
fundita?;;)

| Zambete89 a răspuns:

Scuze, dar nu pot sa iti arat angry nu imi permite site-ul dupa cate vad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa scriu gros la hi5 la commuri si la'about me'?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne fereste!laughing... daca pana acolo am ajuns incat sa hack-uim site-uri ca sa ne putem descrie colorat, la propriu e grav.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu foloseam un site oh go on
Dar daca intri de cel maxim 20 ori nu mai merge straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut

| danutza_5129 a răspuns:

Ma cati ani ai de nu stii? 3? ani?laughing

| Anna24 a răspuns:

Hei
Buna...
Hai sa iti spun
Ese foarte simplu trebuie sa pui < center > dar fara spatiile pe care le-am lasat
ala il pui ca sa scrii pe centru
pui ceva de exempplul Aici scrii ce vrei si asa poti lasa un com colorat
Dar eu am pus acele stelutse pentru ca nu mergea altfel, tu cand o sa lasi comentariul sau o sa pui la about me acolo va trebui sa stergi stelutele.
dar poti sa pui orice culoare vrei tu
si daca vrei vreo nuanta ceva.
poti cauta pe net
codurile culorilor
Si bagi codul culorii
si o sa mearga eu asa fac.
Bye:-H
funditSsa?puppy dog eyes