| Amoniac a întrebat:

Cum pun un video de pe Youtube pe Facebook?

13 răspunsuri:
| cypryan11 a răspuns:

Dai distribuie

| price a răspuns:

Ii poti da like apoi apare pe facebook unde poti scrie ce vrei u

| ゆい a răspuns:

Iei linkul si il pui la "actualizeatati starea" acolo unde scrie "la ce tegandesti?" ^_^

| MCRgurl a răspuns:

Dai copy la linkul de pe youtube si paste acolo unde scrie pe fb la ce te gandesti.

| Rockart a răspuns:

Intrii pe perete şi unde scrie *Actualizează starea* pui link-ul şi apeşi pe *Postează*.

| EuMadalyn a răspuns:

Sau dai copy la linkul de sul de la youtube si daai paste pe wall(perete)
Funda?

| MeeYou a răspuns:

Apesi distribuiti sau share daca este in engleza si dai la f

| CiuxyM a răspuns:

Sub video pe youtube ai optiunea Share, o selectezi si apoi alegi Facebook!

| Catargiu_Andreea_Luiza_1998 a răspuns:

Dai melodia care vrei apoi dai distribuie si apesi de doua ori pe perete

| Catargiu_Andreea_Luiza_1998 a răspuns:

Dai sub videoclipul care vrei sal pui pe fb si scrie (distribuie) dai acolo si arata un semn albastru cu f dai acolo o sa iti apara ceva acolo dai distribuie videoclipul si gata mie facet placere sa iti povestesc

Alte răspunsuri
| Adam_Daniel_1977 a răspuns:

DA.

| Mihai_Constantinescu_1971 a răspuns:

Cum postez un clip de pe you toube pe facebook