| Trinity a întrebat:

Cum postez pe facebook pe peretele meu un video de pe youtube?

Răspuns Câştigător
| nyckolae a răspuns:

Mai usor:1-pui "like" la video de pe youtube pe care vrei sa-l postezi.2-pe loc iti apar vreo 3-4 retele sociale unde ai putea sa-l postezi, iar tu alegi facebook.foarte simplu.succes happy

4 răspunsuri:
| iSkater a răspuns:

Dai la home. apoi,, posteaza un videoclip '' si bagi linkul, apoi pe perete va fi afisat videoul

| nimicaici a răspuns:

Intra pe youtube si copiaza link' melodiei, apoi intra pe facebook si posteaza pe perete linkul happy
Pa:*