| Vandici1Matei2 a întrebat:

Cum scap de noua restricție de vârstă de pe YouTube?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce ai vrea un card fals sau furat, ca sa fii cercetat si identificat?
Chiar iti doresti blocarea contului pe veci pe Youtube?
Ca sa nu mai spun, te poti trezii cu Politia la usa, daca cardul este al altcuiva si a fost furat.
Asa ceva nu se face niciodata, ca risti sa fii acuzat de furt calificat, frauda samd. Te trezesti implicat in cine stie ce proces, care se lasa cu amenzi si cine stie cati bani de platit inapoi, pentru cardurile alea, probabil golite de altii, ca sa nu mai spun ca vei avea si dosar penal pe viata.
Cardul bancar il pui cu toata increderea pe Youtube si paypal, fiindca sunt platorme internationale ultra-portejate.

| Violleta2022 a răspuns:

Inca ceva ce am uitat sa te intreb:
Despre ce restrictie de varsta vorbesti?
Limita de varsta este PESTE 13 ani, iar tu spui ca ai 23, deci unde-i stresul de care te sperii?

| Violleta2022 a răspuns:

Cum dumnezeu ai tu 23 de ani, daca esti inca la liceu?

"în 4 Februarie | Vandici1Matei2 a întrebat:
Unde fac sex în liceu fără sa știe nimeni(un loc romantic)?"

| aDEeLAa a răspuns:

Te loghezi cu adresa de mail/gmail si problema e rezolvata.
Nu am auzit sa existe carduri publice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și pe mine m-au pus să îmi confirm identitatea, deși am 30 ani și contul din anul 2015 ( cred). Oricum aveam card salvat și nu a durat decât 30 secunde pana am confirmat cine sunt. E atât de greu sa faci asta?

| Furnicuta000 a răspuns:

Netflix, Youtube, Instagram etc sunt companii gigantice. Crezi ca daca nu ar fi sigur sa le dai datele cardului ar mai avea atatia utilizatori care fac asta? Nu se preteaza ei la tepe

| verginikvacutzagrasa a răspuns:

Nu treci peste restrictie asta este

suntserios
| suntserios a răspuns:

Aparent e un feature nou la YT testat pe Europa momentant care iti cere un card pentru a iti valida varsta si nu doar contul de google.

Dar nu exista carduri false si nici publice.

Nu ai incredere sa introduci cardul in aplicatii folosite de sute de milioane de oameni aia e... iti asumi ca nu ai acces la tot contentul si gata.