| varogsanuvasuparati a întrebat:

De ce, copiii sub o anumita varsta au restricție pe unele site-uri? Ce credeți?

Răspuns Câştigător
| Andersen2k18 a răspuns:

Trebuie sa existe o restrictie datorita continutului pe care il au fie el violent, cu tenta sexuala etc. Dar iti da seama, chiar daca sunt aceste restrictii copii tot vor vrea sa aiba acces si o vor face.

| varogsanuvasuparati explică (pentru Andersen2k18):

De exemplu eu am aproape 12 ani si am pus pe cateva site-uri ca m-am nascut din 1900 sau 1945

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

PEntru ca materialul e violent ori indecent deci nepotrivit varstei lor?