| lubujinx a întrebat:

Daca am abonament gratuit pentru transport in comun (sunt elev), dar l-am pierdut, oare imi da altul?

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Da, se poate intampla orice si evident ca iti va fi inlocuit, nu-i nicio tragedie.Mie mi s-a intamplat sa vars apa in toata geanta.laughing

| ReddY25 a răspuns:

Da,du-te de încearcă și fii mai atent pe viitor

| Furnicuta000 a răspuns:

Ce fel de transport? Autobuz, metrou, tren? In ce oras?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anunta si te ajuta

| vatadezahar24 a răspuns:

Bună! Da, vorbește la școală sau de unde ți-ai scos abonamentul gratuit pentru unul nou!

| fata357 a răspuns:

Da, daca e la metrou te duci la una din stațiile Nicolae Grigorescu sau mai sunt câteva, le poți găsii pe google, și ți-l dă, iar la STB la orice ghișeu din acela.