| Christina_3780 a întrebat:

DAU FUNDA! AJUTOR! a si eu o problema. imi merge foarte greu browserul de internet si l-am dezinstalat si am instalat iar insa nu era nimic schimbat la el si erau pastrate si paginile pe care intrase. ce sa mai ii fac? si a doua problema este ca nu merge sa deschid pozele cu windows picture and fax viewer si nici nu mi le arata cand dau "view by thumbnails".

Răspuns Câştigător
| Nicusor_2168 a răspuns:

Salut, Cristina incerca un nou Browse iti pot Recomanda Safari sau Mozila, si daca problema persista, incerca si reinstaleazati windows-ul XP

1 răspuns:
| Christina_3780 explică:

Hei nicusor merci de raspuns. eu am tv instalat si merge doar cu internet explorer si l-am instalat de vreo 4 ori.straight facepana la urma nu ar fi o problema insa cu pozele este jale. nu le vad thumbnails, se deschid doar cu office pictures manager si reusesc sa le incarc pe un site abia la a 10a incercare dupa ce se blocheaza