| Bogdan8102 a întrebat:

De ce comentariile de la toate videoclipurile de pe Youtube sunt dezactivate?

P.S: Am observat asta acum 25 de minute

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Mdah, interesant. Si eu vad asta acum. Probabil e ceva temporar.

5 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

La mine sunt afisate comentariile de pe Youtube

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
La mine functioneaza...
Cred ca la tine este buba...
O seara buna happy

| LordulDani a răspuns:

Inseamna ca nu ti se incarca comentariile. Nici mie nu mi au mers pe Android putin timp in urma

| Robert_George_2001 a răspuns:

Youtube e in mantanance sau cum s-o zice laughing))) este o problema temporara verifica peste 2 zile

| Bogdan8102 explică:

A fost o problema temporara, insa cei care spun ca nu au observat-o la ei, nu au intrat pe Youtube in momentul cand a fost aceasta problema.