| PanteraNeagra1999 a întrebat:

De curand am inceput sa folosesc BSPlayer pentru a face capturi
dar problema este ca nu stiu unde se salveaza toate capturile alea pe care le fac thinking.imi explicati please? Funda celui mai bun raspuns thinking

1 răspuns:
| Mădă0611 a răspuns:

Te uiti aici: menu --> options --> preferences --> frames and thumbnail capture --> (ai in dreapta) folder for captured images. Poti sa si schimbi locatia, dai click pe dreptunghiul ala si alegi alt folder.