| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot inchiria biciclete in Bucuresti?

2 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

De la universitatea de langa cismigiu [dinspre cismigiu spre eroilor pe partea dreapta, sunt biciclete normale[romanesti]. 3 lei ora sau la inchiriere pe o durata mai mare ai reduceri.
distractie placuta

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

In parcul Kiseleff(vis-a-vis de Sectia de Politie nr. 2) se inchiriaza biciclete, in mod gratuit.Sa iti iei buletinul la tine! Durata de inchiriere este de 2ore, dar dupa aia poti sa vi sa prelungesti perioada cu inca 2 ore si tot asa.