| Soare2435 a întrebat:

Este cineva din Piatra Neamt, cum va fi vremea acolo maine? Va rog, nu vreau sa ma iau dupa meteo.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si crezi ca cineva din Piatra Neamt are puteri supranaturale sa iti zica cum va fi vremea maine?

| Soare2435 explică (pentru suntserios):

Da,are!****

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baba Vanga are profil facebook.Sigur iti va da un raspuns corect chiar daca nu e din Piatra Neamt.

hai sa iti zic ce imi zice meteo Bing de pe windows, care nu m-a inselat niciodata: Miercuri predominant Insorit 26 de grade. Miercuri 24 de grade partial insorit deci e posbil sa se mai zbenguie vreun nor pe acolo.in rest pana pe 1 va fi soare permanent, temperaturile vor urca si ele.