| dioptrie a întrebat:

Exista vreo parola sa treci de toate misiunile la Gta San Andreas?

9 răspunsuri:
| Andy2013 a răspuns:

Nu exista dar exista un savegame.Mai bine faci toate misiunile loosere.

Răspuns utilizator avertizat
| William a răspuns:

Nu, dar poti sa iei o salvare de pe net cu jocul terminat.

| LeCaras a răspuns:

Cauta un save game dar iti garantez eu ca o sa te plictisesti daca o sa ai toate misiunile facute. Ce o sa faci o s te plimbi de nebun prin oras? Mai bine pui mana frumusel te ajuti si de un cod ceva de arme sau viata si termini misiunile :d

| MalinaH a răspuns:

Nu, numai mod

| alexinho710 a răspuns:

Este o salvare pe internet cu toate misiunile completate 100%. Uite un link.http://gta.jucatori.net/downloads/f105-salvare-san-andreas-100-completat Funda?

| Ganea_Eric_1990 a răspuns:

Daca as avea o parola ași folosi-o sa trec de misiunea in care trebuie sa dansezi cu mașina.

| Marinescu_Andrei_1996 a răspuns:

Este vreun cod care sa treci toate misiunile?

| Viorel_Arsene_1998 a răspuns:

Îmi da și mie cineva o parola sa termin toate misiunili