| Allecss a întrebat:

Hei, nu mai imi apare nicio stire ( noutate ) pe facebook, imi apare gol ( alb ). Ce fac straight face? ajutati-ma repedeee,

3 răspunsuri:
| kidy00 a răspuns:

Incearca sa schimbi browserul cu care intri sau sa golesti CACHE si COOKIES! happy

| Skeep a răspuns:

Incearca sa stergi chookiurile sau reinstaleaza browserul.
Cum sterg cooliurile? Simplu:
Faceţi clic pe pictograma CHEIE din bara de instrumente a browserului(in coltul din dreapta sus, imediat sub X).
Clic pe SETARI;
apoi clic pe AFISATI SETARILE AVANSATE.
În secţiunea „CONFIDENTIALITATE", faci clic pe butonul SETARI PRIVIND CONTINUTUL, dupa care bifezi optiunea "Doresc să fie şterse cookie-urile şi alte date privind site-ul şi pluginul când închid browserul", urmat binenteles de apasarea butonului OK.
Sper ca ti-am fost de ajutor

| PerianuPaula99 a răspuns:

Incearca sa schimbi browserul cu care intri sau sa golesti CACHE si COOKIES!