| zuzualina a întrebat:

Bună ziua. Poftă bună (pentru mancare, suc, îngheţată...).

Început. Nu, nu vă spun o poveste.winking (aceasta este intrebarea buna, nu stiu ce e cu cealaltă...)

Am un abonament de Internet Orange destul de mare (ca preţ, numar de Mb...) si cand sa se expire mi-au facut o oferta(prin telefon, de genul acelora cand faci o inchidere de abonament...) prin care îmi da o tableta (SG Tab 2).
Cand ajung la magazin (Orange Shop) nu o aveau în stoc si mi-o aduce prin comandă.

Întrebările mele:
- cam cât dureaza pâna ce mi-o aduce?
- cateva pareri despre tableta?

8 răspunsuri:
| TheBlisterExists a răspuns:

Cam intre 3 si 5 zile in mod normal dar se poate sa aiba intarziere.
Uneori poate ajunge chiar si a doua zi.

Tableta e buna pentru uz general si ofera destul de multe. Acum... avand in vedere ca e oarecum "cadou" e foarte buna.happy

| KllS a răspuns:

Tableta e destul de buna la pretul poe care il are
legat de prima intrebare nu stiu sa-ti raspund scuze sad

| razvannnboy a răspuns:

5 zile

| figure a răspuns:

Interesant. Ce oferta? Nu de alta dar... si mie imi expira abonamentul in cateva saptamani.

| FanLalaBandNr1 a răspuns:

Buna cartela ti-o aduce in 4-6 zile. ce parere am despre tablete? pai eu cred ca sunt tari, si te sfatuiesc sa nu o iei pe cea mai ieftina, acelea nu sunt asa de bune. te pup

| zuzualina explică (pentru figure):

Abonament: 21€
Preţ tabletă: 0€
Ceva asemanator ca oferta de la Vodafone.

Au vrut sa-mi dea alta tableta tot la 0€ dar nu stiu ce marca (mi-au aratat-o doar si am stiut ca nu cea de care mi-a spus pentru ca stiu cum aratawinking ).

Mi-au zis de oferta cand am sunat pentru inchidere. Dar la magazin. nu o au in stoc si nici nu stiu cand trimit comanda sad

| figure a răspuns (pentru zuzualina):

Sper sa nu fie ca la stick-urile de net pe care le ofera gratuit RDS abonatilor. Am stat vreo 9 luni pana au avut pe stoc (timp in care am tot trecut pe la ei, pentru ca nu m-ar fi anuntat). happy

| zuzualina explică (pentru FanLalaBandNr1):

Nu mă refeream la cartela... pentru ca o am deja laughing