| XxFlaviaxX a întrebat:

Imi puteti spune va rog frumos cat mai repede cand va fi urmatoarea expozitie de porumbei si animale mici(pasari) in Cluj Napoca? Va rog frumos...Dau funda:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Doar atat am reusit sa gasesc, sper sa te ajute: Targuri de porumbei in jud. Cluj

In Dej, judetul Cluj, este targ de pasari si animale mici in prima Duminica din fiecare luna.

Asociatia Columbofila Porumbelul 2003 Turda organizeaza targuri in 2014 in urmatoarele date: 27 Aprilie, 28 Septembrie. Targurile vor avea loc la Turda in curtea Scolii "Ioan Opris" (Fosta Generala 8), Str. Aviatorilor Micro 2 (Langa Complex). Va asteptam! Pentru informatii suplimentare: Todea Ovidiu: 0743-69.08.04, Leas Armando: 0751-15.41.46, Nagy Norbert: 0751-08.66.01, Suciu Sergiu: 0740-02.61.85

Sursa: http://www.acka.ro/anunturi_porumbei.html