| mihaitare123456 a întrebat:

Imi poate explica si mie cineva in detaliu, cum bag un joc pe o tableta cu android?
Jocul contine.apk si data.
Acel fisier.com..., unde il bag, am incercat in android/data, nu merger
Am incercat in game/gameloft, nu merge, si am mai incercat in gameloft/game, iar nu merge, unde bag fisierul ala?

3 răspunsuri:
| BlitzLikeXd a răspuns:

Aste e imposibil sa faci asa ceva doar la calculator se face asta

| OnuOnulică a răspuns:

Sunt youtberi care te invata sa faci asta.
Intra pe youtube.

| mihaitare123456 explică (pentru OnuOnulică):

M-am uitat, acolo imi arata sa bag jocul in ' Android/Data' l-am bagat, si tot imi zice ca trebuie sa mai downloadeze cache-ul!