| Pușcașu_Sebastian_1996 a întrebat:

Imi poate spune cineva, care este cel mai rapid mod de a trimite niste documente din Romania(Suceava) pana in Italia(Milano).

3 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Prin fax

Bula
| Bula a răspuns:

Documentele in copie se pot trimite scanate, cel mai repede prin e-mail, atasate.

Documentele originale se pot trimite "Par Avion", recomandate si cu confirmare de primire, eventual taxa de urgenta (ajunge oriunde in UE in max. 3 zile lucratoare).

| Violleta2022 a răspuns:

Suna DHL -ul si vin ei sa ia documentele, ducandu-le in mana destinatarului in 48 de ore.
Atentie, este cam scumput, dar este serviciu sigur.