| ZapaciLaa a întrebat:

Imi puteti da mai multe informatii despre Nini din serialul de pe Disney Channel?

Răspuns Câştigător
| wendy434 a răspuns:

In serial e vorba de o fata pe nume nini ea stas in ambasada pana cand apare noul ambasador thomas parker si e concediata prima data de thomas apoi de celina dar thomas se impotriveste fiindca o place pe nini(intr-un episod o spune in fata lui nini fara sa vrea) apoi celina descopera faftul ca cineva ii stie secretul si incearca sai dea bani sa nu afle thomas (secretul e ca a abandonat o fetita si i-a dat unui om bani so creasca si apoi a plans si e o posibilitate ca fata sa fie nini)... sper ca ti-am fost de ajutor

30 răspunsuri:
| NiNi_5002 a răspuns:

Nini este o fata super buna cand ea a implinit vreo 20 si ceva de ani a venit Thomas Parker la ambasada ea se indragostise de el dar trebuie sa se "dueleze" cu Celina dar nu intr-un mod rau dar Celina va vrea sa o distruga pe NiNi