| biencuta1 a întrebat:

Cand va aparea serialul nini de pe disney channel?

2 răspunsuri:
| AlexaS a răspuns:

Va reincepe in Martie data nu au precizat-o
Aici poti vedea cele 62 de ep de pana acum in caz ca ai ratat vreunul
http://desene-vechi.blogspot.com/2011/01/nini-episodul-1.html

| CFuNky a răspuns:

Serialele "Nini" sunt dublate de pe canalul spaniol Disney Channel Espana si acestea sunt deja difuzate chiar acum pe Disney Channel Romania si a durat ceva timp pana a aparut deoarece a trebuit sa le dubleze. Va spun sincer ca vocile originale in spaniola suna mult mai bine decat in romana. Puteti sa stiti asta uitandu-va la buzele lor cum pronunta cuvintele. Daca doriti episoadele de la "Nini" puteti sa le luati de pe www.disneychannel.es sau www.disneychannel.ro sa incercati sa le gasiti. Pe. es se gasesc doar in spaniola si originale. Toate episoadele sunt filmate intr-un oras foarte mic din partea madridului unde sunt eu! Daca doriti sa va zic ceea ce se filmeaza va dau eu raspunsuri dar acum filmeaza episoadele 83 din Sezonul 5 a serialului unde "Nini" v-a pleca din cauza ca l-a mintit pe tatal copiilor cei doi ca ea pleaca la bunici dar ea va ramane acasa in rolul acelui majordomn sau nu stiu ce este.
aca te-am ajutat te rog da click pe funda din partea dreapta a numelui meu.
Eu ajut orice persoana la nevoie! "Prietenul la nevoie se cunoaste!"