| marius1995rr a întrebat:

Imi ziceti si mie cat ocupa Windows 7 instalat? Dar windows vista?

7 răspunsuri:
| tvictory68 a răspuns:

Cam 12g

| JeLeu a răspuns:

100mega happy le-am avut pe ambele si ambele ocupa 100m(cel putin cele care le-am avut eu. )
PS: Amandoua sunt cd-uri originale, cumparate de la verasys happy

| tvictory68 a răspuns:

7 merge fff bine fata de vista, dar vezi daca ai pc pentru 7

| Uddiu a răspuns:

Daca vrei sa iti bagi Windows 7 sau Vista nu ai ce cauta fara 15 GB liberi.si minim 1 GB Ram(doar pentru navigare pe net si y! messenger) Daca esti si un gamer ai nevoie de minim 2 GB ram si minim 20 GB. Windows-ul ocupa aprox. 11~12 GB. Tu faci Calculele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

14 gb ambele

| alexxx a răspuns:

Pai la mine imi ocupa windows 7 9GB

| Uddiu a răspuns:

@JeLeu, aici e vorba de windows 7 si Vista, nu are cum sa iti ocupe 100 de mega nici macar Windows 98 nu ocupa 100 de mega.Doamne!