| marius1995rr a întrebat:

IN legatura cu metin2.ro. la fms pot sa-i fac paguba medie mai mare? (ACUM E 8%) Daca da ...cum? si unde?

Răspuns Câştigător
| 1Q a răspuns:

Nai cum sa faci paguma medie mai mare eventual poti sa ei un alt fms da nu poti sai maresti sau sai micsorezi paguba scuze sa te dezamagesc si multa bft

5 răspunsuri:
| eLAdRiaNNN a răspuns:

Pai unde nu se poate. si cum. bagi bani (multi) si iei deala de schimbi bonusurile. pui pe fms si se schimba. pierderea este ca nu se stie daca pica mai mare sau mai mica happy

| N3X7 a răspuns:

Poti sa schimbi baguba cu dala de schimbat bonusurile :p (deci nu poti sa'i modifici PM daca nu bagi bani in metin :p)

| midnight12 a răspuns:

Paguba nu poti sa o modifici

| DoRaTo96 a răspuns:

Salut da iti trebuie niste flori de bonusuri dupa site dar trebuie sa bagi monede dragon.
Sper ca te-am ajutat.

| AlecsPAD a răspuns:

Acum poti sa schimbi paguba medie dupa fms pe gratis!
Faci caractere de 20 si cand deschizi acel cufar iti da 3 bonusuri de bagat si 3 de schimbat (merge numai pe arma/armura pana in lv 40)