| мутнιc a întrebat:

Pentru ce este paguba competentei si paguba medie la metin2? Fundita.

Răspuns Câştigător
| andreigreen a răspuns:

Paguba competentei pentru dueluri si paguba medie pentru crescut dai mai bine in mobi.

6 răspunsuri:
| Đεмоη a răspuns:

PM = Paguba Medie iti creste atacul contra mobi PM sa fie peste 40 la sabie otravita iar paguba competitiei nu este buna..pt duel este buna sabie batalie din care faci sirius acum depinde si pe ce site joci fiecare metin are alte arme si alte bonusuri de exemplu eu joc PVP

| kilio8990 a răspuns:

Paguba competentei iti va creste atacul la skiluri
Paguba medie iti creste atacul, adica loviturile in care dai in mobi

| k1LLiNG a răspuns:

Paguba Medie : Cu cat este mai mare cu atat dai in mobi( Monstrii/animale) Dmg mai mare

Iar Paguba Competentei : Este aproape la fel ca mai sus dar dai mai mult dmg in playeri adica pvpbig grin Funda?

| GabitzuBahh a răspuns:

Paguba competentei= e pentru dueluri si aceasta te ajuta la atacu la skiluri
paguma medi = Dai critika mai multa end omori mai binewinking oamenii, mobii etc.

| CoCaKoLa21 a răspuns:

Pagubaa medie crestii cu 20% daca o ai 16 depinde ce paguba ai si competentei de dueluri
big grin

| Oscar_Dany_1994 a răspuns:

Salutare va explic eu Paguba medie iti creste atacu Hit si Competenta iti creste adica iti mareste atacu la skil ambele si la mob si la pvp