| anonim_4396 a întrebat:

Joaca cineva jade dynasty?
As vrea sa stiu ce caracter e mai bun.
Skysong
Lupin
Vim
Modo
Jadeon
Arden sau
Balo big grin daca nu jucati nu are rost sa comentati

21 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de ce alegi ma refer ca fiecare character are cate ceva bun sau nu.De exemplu daca vrei sa fi jadeon o sa ai multe aoe-uri dar putin defense.Aoe-urile sunt atacuri ce omoara mai multi mobi de odata.Skysong este healer, putin defense putin atac, nu este un character chiar asa usor! Lupinul are defense micut dar atac foarte mare pe langa un crit foarte mare si silence and stun. Un character foarte bun de asemenea.Vimul este Tanker, mult defense mult HP putin atacXD.Modoul este un character foarte complicat n-am sa-ti explic despre el poti sa te uiti si tu.Balo este la fel ca vimul.Ardenul e cel mai usor character, are cel mai mare atac 2 peturi! Este characterul ideal, este arcas pana sa vina mobul la tine este mort. Fa-ti arden e ce iti recomandwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna eu sunt pe jade dynasty 120 si am un lupin balo de preferat

| teokitty a răspuns:

Dupa parerea mea ardenul e cel mai bun+ca e ft dragut si are skilluri foarte tari-recomand ardenul

| Metaler a răspuns:

MODO...am lvl 64 doar ca pana la lvl 72 nu pot folosi decat atacul normal+esper, asta e modo buildXD...in plus la lvl 90 devine cel mai bun in PvP

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca modo si lupin...man ziceti-mi si mie cum cumpar un mount ca nu stiu cum
dati add cine stie pls id:adryan_klau4

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma poate ajuta si pe mine cu cateva sfaturi pls add cris_kristy

| Expert Zabuza a răspuns:

Modo si Arden pentru ca am un Modo de lvl 95 e super tare...si am un arden de 64 e bun si ardenul...Modoul se poate transforma in : Demon si Modon :avantajul caracterului modo. si are un atac f bun si defensiva o are destul de bunicica ardenul in schimb pana ajunge mobul la tine il poti omora e alegerea ta.Bafta

| RaZvAnZzZzz a răspuns:

Modo sau arden
modo: chair ii destul de complicat dar ii totodata tare te poti transforma in demoni si multe altele es asa zic deoarece sunt modo lvl 68 nu ii prea mare lvl da tot ii tare carachteru` http://www.youtube.com/watch?v=WzA-DBSTLtA&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Arden e bun mai ales la viteza ...si foarte bun este si lupinul dar trebuie sa stii sa il folosesti... iar vim e foarte bun pentru skilluri big grinbig grin iar celelalte nu-s vazute foarte bine, dar toate sunt bune daca stii sa le folosesti big grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Arden

| DannyNick a răspuns:

Nu am jucat cu arden dar cel mai bun mi se pare modo.

| GabiElla a răspuns:

Eu cred ca skysong sunt si cei mai draguti si lupta si bine

| DannyNick a răspuns:

Am jucat acum si cu arden si mi se pare bun deoarece pana vine la e deja mort.Skysong are atacuri foarte slabe.Am jucat si cu modo dar acum Lupin mi se pare cel mai bun are atacu puternic si viata e buna.

| Epsilon_9737 a răspuns:

Iti recomand ardenul sau balo pentru inceput! Dupa aceea poti sa te orientezi dupa ce iti comvine! Apropo caut si eu cont ca nu stiu ce are de nu primesc emailul de confirmare! Id mess:sparatistul2012(nu conteaza ce are pe el ca vreau sa incep de la zero).

| TheLaur98 a răspuns:

Eu cred ca vimul este cel mai bun deoarece eu am un vim de level 38 si am omorat un modo de 42 transformat in demon big grin Ma mai lasat cu un sfert la viata :X Vimul! Asta este parerea mea!big grin

| TheLaur98 a răspuns:

M-am lasat ce vim si m-am facut pe modo si e super tare, te transformi in demon e super tare big grinbig grin dar as vrea si un sfat de la cineva sa imi zic in ce ordine sa imi fac magiile pentru a fii bun in pvp si pvm big grin deci plizz ajutati-ma Xdbig grin

| Madutzu_Madalin_1994 a răspuns:

Eu zic ca jadeon e cel mai bun si skilele sunt ff bune eu zic sa il incerci poate ai noroc

| Lucian_Streulea_1993 a răspuns:

Lupinul este cel mai bun la 140 Ascension Felkin bate un mob de 150 din 4 miscari

| Geraszim_Silvester_1999 a răspuns:

Eu iti recomand PVP Rayan sau Jadeon...sau PVE iti recomand Modo...eu am un modo de 95 care zic ca e destul de bun PVE dar m-am apucat de un lupin si o sa ma ascendez in jadeon falkin am LVL 146 special PVPbig grin

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Toate sunt, daca ai un favorit parere persoanla