| TheLaur98 a întrebat:

pentru jucatorii care joaca Jade dynasty big grin
Am auzit ca jadeon este cel mai bun caracter.
Imi puteti spune daca jadeon este bun sau nu?:S sau daca este cel mai bun caracter de pe jade dynastybig grin

2 răspunsuri:
| TheExpert01 a răspuns:

Nuuuu este cam al 7-8 in top cele mai bune caractere topul 3 dupa parerea mea (le-am avut pe toate 150 pe privat) este: 1.Modo 2.Skysong 3.Lupin ( asta e la humans) si la athens e : 1.Arden 2.Balo 3.Rayan asta e parerea meawinking

| AzRaeLL a răspuns:

Da... Laurentiu eu joc Jade Dynasty de cand a aparut*2 ani* si sunt lv 142 asc arden si 135 asc vim. Toate clasele sunt facute sa fie la fel de puternice. Dar acum jadeonul nu mai este aoe class... ci doar 1v1 * ma refer la Blade Dash vraja de tier1 * daca ai nevoie de ceva in leg. cu jocul da add la haron3i si vorbim acolo tongue