| anonim_4396 a întrebat:

La ce varsta apare sperma la baieti?

50 răspunsuri:
| spyZer a răspuns:

La 14-15 ani apare sperma la baieti la cei mai mici este doar un lichid happy

| AndyAndrey35 a răspuns (pentru R0CA19):

Interesant, eu am lichiul cred ca de mic, cand eram mic imi iesea ca un fel de pisat rolling on the floor Apoi pe la 12 ani in sus lichidul ala, sperma am de la 13-14 ani, e f taree rolling on the floor si scrie pe sfatul medicului ca masturbarea e doar o dorinta de a se freca cu o fata, e ceva normal, si poti sa o practici cand ai chef, e o elimberare laughing Dar, pe pagina asta o fost vreo fata? rolling on the floor va spune ui ce prosti, da ele sunt si mai proste nu stiu ele ce sa faca cu vulva si celalante ca sa se masturbeze si ele, sigur, ca si lor le place sa se prece la vulva :->

| StiXxX a răspuns:

La 13 ani am lichid...e normal?

| afganu1991 a răspuns:

Eu am spelma si am 15 ani fac laba

| MadaLik3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma eu chiar amdesteptule unii se dezvolta mai repede, altii, nu

| Nonnamed a răspuns:

Eu am 15 ani si nu am sperma

| Filip_Doru_1999 a răspuns:

Eu am 14 ani si doar acum mi-a aparut sperma

| AnDrUs2398 a răspuns:

Am 13 ani in februarie am 14. Intimplator am facut laba azi si eu am ahuit ce am vase! SPERMAA! :d

| Eu_Vali_1997 a răspuns:

.

| Nonnamed a răspuns:

Eu de la 15 si jumate am sperma acum am 17 si impusc ca din pistol

| Mihai_Ionita_1996 a răspuns:

Dela ce vârsta apare sperma

| OpreaAdita a răspuns (pentru anonim_4396):

Rlly? Am 11 ani și penisul meu are 13 cm

| Ungureanu_Ionut_1905 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba mie m-ia aparui la 11 ani. laughing
Fa timp de 1 minut sau mai mult vezi cum iti iese trebuie minim sa te masturbezi 30 sec. Sper ca t-am ajutat

| Vasiliu_Emilian_1990 a răspuns:

Frate iti zic eu am 12 ani dar știu asta ca intre vârsta de 9-12(13 chiar dar depinde) nu iese sperma ci un lichid deci nu te aștepta la 12 ani sa iti iasă sperma ca nu e asa după ce iti iese acel lichid pl începe sa se mai mărească și asa e și după ce iese sperma

| GulubuntzBudulush a răspuns (pentru anonim_4396):

Da

| Pavlov_Manu_1990 a răspuns (pentru Mihaiii):

Mai exact apare doar luchidul pre ejaculator doar că la 12 ani incepe cand incepe si pubertatea

| aumih16 a răspuns:

20 de ani! sau mai inainte!

| Suntbaiat123456789 a răspuns (pentru anonim_4396):

.

| Suntbaiat123456789 a răspuns (pentru anonim_4396):

..

| Liteanu12 a răspuns:

Eu am 11 ani si deja mi-a iesit sperma (am cautat pe google si apare intre 10-13 ani)