| Merx a întrebat:

Mai ninge Iarna asta? sad

18 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Asta doar Dumnezeu o știe. sad
Eu una sper să mai ningă. happy

| Ramonaaaa a răspuns:

Îţi dai seama că nu avem de unde să ştim dar putem să ne dăm cu presupusul tongue.Eu am văzut că, cel puţin la mine în cartier, a început să iasă soarele dar mama mi-a zis că cei de la vreme au anunţat că începând de mâine va fi mai frig prin Bucureşti.
Eu sper să avem parte măcar de o fulguială uşoară că parcă zici că nici nu a fost Crăciunul sad.

| IrinaIvashkov a răspuns:

Nu...A dat la televizor ca va fi o iarna fara zapada sad

| BRG a răspuns:

Din cîte văd eu nu. Dar nu se știe, încă poate să se pună pe o zăpadă așa ca să ne sature vreo 2 luni.

| Jenn002 a răspuns:

NUUU! Vine Sfarsitul! pregateste-telaughing

| dienuta1990 a răspuns:

Eu sper ca da dar a facut cineva calendarul cu ceapa si spunea ca va fi un an secotos cu foarte putine precipitatii.

| Notyabusinessm8 a răspuns:

Putine sanse; daca nu a nins pana acum nu cred...

| MyPassion a răspuns:

Hmm, nu cred, dar nu este nici prea tarziu!:*

| CosminRR a răspuns:

laughing ce intrebare...

| IoanaAlexandraPop a răspuns:

ASta astept si eu de mult timp dar...laughing Astept degeaba...batting eyelashes Sper na sa ningabatting eyelashes

| IoanaAlexandraPop a răspuns:

Desigur asa cred si eu ...Astept de foarte mult timp sa ies pe afara...:X

| CrazyTeenager a răspuns:

Cu facturi...

| KiraVonHell a răspuns:

Dupa cum este afara nu prea credcryingcryingcryingcrying

| Byencutzyk a răspuns:

Buna!
Nu cred, e pe stop laughing!

Stai linistit/a o sa apara si zapada poate chiar mai multa decat vrem.
O zi minunata sa ai!

| MaDroghezCuFericire a răspuns:

La mine a nins o seara si maine zi era zapada de o palma si poimaine era numai apa si nu cred ca o sa mai ninga crying((((((crying((((((:@:@@:@

Răspuns utilizator avertizat
| oanadragutza a răspuns:

Nu cred!

| deeeeaaaa a răspuns:

Nu,nu cred. funda?batting eyelashes