| Violetta69 a întrebat:

Mi-am cumparat un router si atunci cand calculatorul este inchis internetul pe telefonul mai merge vreo jumatate de ora si apoi nu se mai conecteaza. Daca calculatorul este deschis internetul pe telefon merge fara vreo oprire. Ce trebuie sa fac? Modelul este Router wireless N 300Mbps TP-LINK TL-WR841N. Funda

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie sa aiba undeva in spate un buton de reset. Este un orificiu mic de circa 2 mm si un buton subtire de circa un milimetru. Apesi pe el si vezi ce se intampla. Daca nu merge trimite-l la reparat in garantie.