| Lollypop a întrebat:

Mi-am instalat IMVU si am acel tolbar de la acest joc si vreau sa il sterg ca sa nu imi mai apare la mozilla.Cum fac?

Răspuns Câştigător
| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Dai la start si acolo la control panel la control panel dai la add or remove programs si cauti imvu toolbar pe acolo si dai change/remove si pe urma uninstall.winking[pe urma dai restartbig grin]

5 răspunsuri:
| Alex_2466 a răspuns:

Ii dai la Cmputer apoi Dezinstalare sau instalare programe apoi cautin toolbarul care iti trebuie si il dezinstalezi

| mariatina a răspuns:

Mai intai du-te la control panel de la start apoi du-te la add or remove si cauti toolbar IMVU. daca nu gasesti du-te pe mozila la view la toolbars si deselecteaza de acolo.
succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, potisa folosesti acest program gratuit, vezi aici http://www.panalu.net/2011/01/dezinstalare-toolbar-uri-din-browser.html e micut si iti dezinstaleaza toate toolbarurile in 3 secunde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu mai usor

| Cocos_Metin_1994 a răspuns:

Dai control panel apoi add or programs dai mai jos sau sus
si dai chnage or remove si gata