| anonim_4396 a întrebat:

TPU, am instalat imvu si acum cand deschid netu imi apare cautare peimvu inc tolbar dar eu vreau sa imi apara ca pagina de start pentru mozilla firefox, google.
Funda cine imi spune cum pun pagina de start google.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu vreau cand dau pe iconita aia * Mozilla Firefox* prima pagina care se deschide sa fie pagina de statr google sau pagina aia de mozilla firefox n-ai inteles!

| AnNiFuNnY1 a răspuns:

Scrii la pagina de start imvu "google" si dai pe primul rand si iti apare pagina de start google.