| Florinaaaaaaaa a întrebat:

MissBimbo este un joc gratis sau pe bani?

Răspuns Câştigător
| Meli a răspuns:

Buna! Missbimbo este un joc gratis, este o lume virtuala unde tu ai un model, pe care il imbraci ...etc. Mai nou acestia au introdus VIB, care e o chestia ca daca platesti nu stiu ce ai acces la niste haine, la un beleblus si sa iti imbraci iubitul, dar nu e cine stie ce.
In rest e gratis poti sa te imbraci cum vrei sa te joc jocuri si sa participi in competitii! Deci e freewinking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ma numesc Preduca Ana-Maria si joc miss bimbo de mult timp. Miss bimbo este un joc gratis.Eu nu am avut nici o data o bimbolina VIB da nu imi doresc pentru ca bimbolina VIB iti da acces doar la un iubit ca sa il poti schimba, un bebelus si mai multi bani.De ce nu imi doresc eu o bimbolina VIB? eu nu imi doresc o bimbolina VIB deoarece la un anumit nivel ne vor face ei VIB fara sa platim si pentru tot deauna.Aidiul meu este ionpreduca sunt fata vorbim pe mes pup.Pa va propun sa jucati miss bimbo