| BlaBlaa a întrebat:

Pentru cei care au calatorit cu Wizz Air: la sectiunea Informatii despre documentul de calatorie, ce ati selectat la "Tipul documentului"? Numarul de identificare national e CNP-ul sau seria si numarul? CI este alt document sau cum? sad Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, numarul de identificare national este CNP-ul. La tipul documentului treci cartea de identitate sau pasaport, dupa caz, respectiv actul de identitate cu care o sa mergi. Numai bine!