| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa-mi dau cu gel de dus le capul penisului cand fac dus? ustura? De curand am scapat de fimoza(fara operatie)

2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Da, dar nu exagera.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La inceput cand abia ai reusit sa tragi pielea acolo e sensibil eu zic sa speli doar cu apa
Mai tarziu incolo poti sa dai gel de dus dar sa fie de calitate
Eu am avut candva o uscaciune acolo si am citit pe internet cica nu e voie sa speli decat cu apa curata acolo dar mi se pare o prostie ca am vindecat problema aia si ma spal de multi ani cu gel de dus sau sapun lichid si nu patesc niciodata nimic chiar ramane curat hidratat
Cu apa simpla ramane mai uscat dar cum am zis la inceput e sensibila rau pielea de acolo nu recomand decat spalat cu apa pana se obisnuieste si se mai ingroasa putin