| lorry_9300 a întrebat:

Poti sa inregistrezi un cablu de date pentru telefon in calculator si fara cd?

5 răspunsuri:
| iryonutz a răspuns:

Da...depinde ce windows ai...
-daca ai windows xp pui cablu si cauti pe net x driver download
si x e marca ta de telefonbig grin
-daca ai windows 7 doar pui cablul de date in pc si ar trebui sa se instaleze automat... daca nu cauta tot asa pe net driverulbig grin

| Bybanu a răspuns:

Faci calburi de telefon? cum sa le inregistrezi?

daca vrei sa zici sa-l folosesti fara driver, nu cred ca merge.Cauta pe net driverul compatibil cu telefonul tau

| ταξιδιώτης a răspuns:

happy da, il detecteaza fara cd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cablu de date n-ai nevoie de cd il bagi calculator si merge, adica cum a zis si Ayan il detecteaza fara cd

| REDSQ a răspuns:

Daca telefonul este de ultima generatie are automat in el un wizard "mass storage / pc suite / etc" si alegi tu "mass storage" pentru transfer fisiere direct. imediat dupa ce ai bagat cablul iti apare wizardul. Daca telefonul este vechi s-ar putea doar prin CD cu soft instalat (Nokia PC Suite, Samsung PC Studio etc)