| mitici007 a întrebat:

Sal.am niste poze vechi pe hartie si vreau sa le pun pe facebook dar nst cum sa procedez sa le am si in pc.se scaneza pozele sau cum ma sfatuiti sa fac?

Răspuns Câştigător
| MihaiEdy1993 a răspuns:

Scanati pozele cu un scanner, apoi le editati cu irfanview de exemplu.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scaneaza-le. Le poti salva pe stick sau pe CD. De acolo le pui unde vrei tu.

| trisoru a răspuns:

Daca nu ai imprimanta acasa, mergi la xerox, costa foarte putin sau mai poti sa ii faci poza cu telefonul, de multe ori asa faceam

| Naяutσ a răspuns:

Le faci poze cu aparatul / telefonul.