| Eu500 a întrebat:

Sal imi merge fifa 12 pe calculatorul asta Sistem IT MYRIA XACTIONV6 Intel Pentium Dual Core E5700 3Ghz, 4GB, 500GB, nVIDIA GeForce GT520, windows xp

Model: CLCMYRXACTIONV6 ip procesor: Intel Pentium Dual Core

Model Procesor: E5700

Frecventa procesor (GHz): 3

Memorie RAM standard (GB): 4

Capacitate HDD (GB): 500

Unitate optica: DVD-RW

Procesor grafic: NVIDIA GeForce GT520 1GB

Sistem de operare: windows xp

Răspuns Câştigător
| cristianfrunza a răspuns:

Ce e cu intrebarea asta.Fifa merge si pe un calculator slab. Desi ai procesor dual-core, cam naspa la jocurile din ziua de azibig grin
Eu l-as schimba cu un Quad-core

3 răspunsuri:
| deejayoo a răspuns (pentru cristianfrunza):

Depinde ce fifa bai frunza.nu toate fifa merg pe pcuri slabe de ex al meu cu placa video de 64 imi merge doar de la ffa 07 in jos.la configuratia lui ii merge fifa 2012 dar nu-mi zici mie ca mie imi merge fifa 12.deci te rog sa reformulezi raspunsul

| cristianfrunza a răspuns (pentru deejayoo):

Eu nu ma refer la placi de 64rolling on the floor) un 512- 256 pe acolo si cu 1 gb ram.La 64 de mb deja vorbim de anii 2003-2004.

| deejayoo a răspuns (pentru cristianfrunza):

Dar si eu am 1 gb ram dar atat k n uam placa video :p asa ca daca nu stii mai bine nu mai vb