| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai am aflat ca am fost repartizat la liceul teoretic benjamin franklin si as vrea sa stiu daca este bun liceul.Cum sunt profesorii,elevii, si in general daca este un liceu bun. Ofer funda!

2 răspunsuri:
| Ale123456 a răspuns:

Am un verisor acolo si trece a-10. Si tot se lăuda că ii place acel liceu, are niste profesori buni, intelegători. Din câte mi-a spus el cred că este un liceu foarte bun.
Fundă?

| madastar18 a răspuns:

Da este un liceu foarte bun, dar ai grija la elevii au fite pe ei(basini in c*r cum prefer eu sa le zic) dar nu-i baga in seama.