| Viorelidolullafemei a întrebat:

Bună ziua TPU! Ce părere aveți despre liceul Benjamin Franklin din București? Aș vrea să merg acolo dar nu știu cum sunt profesorii

Răspuns Câştigător
| 012arianaaa a răspuns:

Sunt din benjamin.depinde f mult profilul, de exemplu eu sunt pe filologie.Profesorii sunt ok, depinde de clase acum si la care ai noroc si nu.De exemplu la A sunt profesori mai rai data de B, dar acum ti am zis depinde si de tine cum inveti.Clasele de a 9 a si a 10 a invata de
la 1 jum la 7 si 20 iar celelalte de a 11 a si a 12 a de la 7 jum la 1 jum.Colectivul de anul acesta adica bobocii sunt putin ciudatei adica iti faci prieteni destul de greu dar acum depinde ai de firea ta.Paznicii la inceput te vor lasa sa chiulesti de la
ce ora vr, dar din sem al 2 lea deja trebuie sa fugi de ei? Sunt multe parcuri, magazine cam tot ce iti trebuie f aproape de liceu si e si loc de fumat in curte.Sunt multe chestii naspa dar si ok. Depinde si de tine ca persoana

| Viorelidolullafemei explică (pentru 012arianaaa):

Eu vreau să mă duc pe științe ale naturii. Vreo părere?

3 răspunsuri:
| FernandoMoisa a răspuns:

Franklin smr fam mea sunt toti taranii acolo nu ti recomand

| Brizbriz a răspuns (pentru FernandoMoisa):

"acum 8 ore | FernandoMoisa a răspuns:
Franklin smr fam mea sunt toti taranii acolo nu ti recomand"

rade ciob de oala sparta, la cat de "bine" stii sa scrii... GEEZAZ!