| xF1n3Ti a întrebat:

Sall cum fac set full pentru ninja pe metin2 european
Pentru am facut set de ninja asa si asa da is slab de abia bat unu fara set =[[

5 răspunsuri:
| Xp4iN a răspuns:

Depinde ce rasa esti si depinde daca sunt 6/7 Poti pune pumnal pv si sageti si critica daca pica bine. pe colier si papuci pe arma str (warior) critica semi-om si daca pica si patrunzatoare da nu trebuie neaparat. pe armura 25 pumnal pv si sageti sau magie pe palarie magie semi-om otrava cercei pumnal semi-om sageti si pe bratara pv fulger si foc. Dar poti face set universal cu pumnal sabie maini si pv pe colier papuci casca semi om magie si otrava arma patrunzatoare semi-om str cam atat pe 6/7 poti pune str si anti ce vrei tu. Funda?

| Pufar1ne a răspuns:

Mai bine fate sura arme magice baga int la max ful aparari si daca ai si 6/7 baga war ninja si ii crapi pe toti

| xF1n3Ti explică (pentru Xp4iN):

Eu vreau mai dtaliat si vreau set pentru ninja sti cum ar fi asa sa le puneti
armura: si pui acolo ce trebuie asa si tot paana ultimul itm

| xF1n3Ti explică (pentru Pufar1ne):

M-am facut sura si sunt de neoprit
bat aproape pe toti
daca vrei sa fim prieteni
ma cheama DesteptRau!

| MarcusAlex503 a răspuns:

Salut! Iti arat eu cum sa faci un set mega bun, pe mine nu m bate nici un ninja!
Armura:6k pv, 15 pumnal, 15 sageti, viteza atacului 15
Arme:25hh, 15 critic, 25 parunzator, 35 dex.
Bratara:6k pv, 15 rez la magie, 15 patrunzator.
Scut:35 dex, 25hh, imun la necunostinta.
Cercei(abanosi):15 otrava, 25hh, 15 pumnal, 15 sageti.
Colier:6k pv, 15 critic, 15 pumnal, 15 sageti.
Papuci:6k pv, 15 critic, 15 pumnal, 15 sageti.
Coif:25hh,15 rez la magie, 15 sageti, 15 rez la foc.
Vezi sa fie perfect cum ti-am spus eu, daca e asa o sa ai un et full.Eu ti-am spun bns setului meu.Ne putem intalni in joc sa te ajut sunt BlackAsasin.Lasa-mi numele tau.