| baterie777 a întrebat:

Sall! Stiti, atunci cand intrati pe... facebook (de exemplu) ramane salvata adresa de mail. Adica daca adresa incepe cu litera "i" atunci cand apesi pe "i" o sa-ti completeze adresa. Ei bine, cum fac sa sterg chestia aia? Adica sa nu mai apara adresa. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| YuLyan123 a răspuns:

Ba cand apesi iti apare to sau iti apare in jos o chestie sa alegi asa ca tine pe aia din jos cu sageata si apasa pe delete...(sper ca ai inteles)

3 răspunsuri:
| baterie777 explică:

Am reusit...si ai noroc ca am inteles, ca daca era unu mai greu de cap... laughing Altadata explica mai bine. Oricum Mercy!

| YuLyan123 a răspuns:

Da, nu stiam cum sa iti explic sa intelegi dar conteaza ca ai inteles c am zis...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu.