| Jeryko a întrebat:

Salut all cum pot trece la android jelly bean pe tableta serioux go tab s800?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Conecteaza-te la un wi-fi si vezi daca ai update-ul disponibil. Daca nu, poti sa iti cauti update-ul dorit pe google si apoi sa ti-l instalezi singur, dar, pe riscul tau deoarece se poate intampla oricand ceva/sau nu. Daca ai garantie pierzi garantia la tableta daca instalezi un soft. Daca il upgradezi direct nu pierzi nimic.
Din pacate nu sunt update-uri pentru toate dispozitivele inca disponibile, deci direct update s-ar putea sa nu gasesti.