| andrei20022609 a întrebat:

Vreau sa stiu daca android 4.2 jelly bean tableta este mai bun decat android 2.3.6 telefon si cum merge android 4.2 jelly bean pe jocuri (tableta) dau funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Evident ca este mai mult. De ce crezi ca se merge in ordine crescatoare cand apare o noua versiune Android?! E ca si cum ai intreba daca 7 e mai mare decat 3.
E mult mai bun! 2.3.6 e foarte vechi. De pe vremea bunicii as putea spune.

| Alexx15 a răspuns:

In primul rand android 2.3.6 este vechi si foarte vulnerabil la virusi.
4.2 este foarte bun la multe, inclusiz jocuri. Mai ales pe tablete.